Pětihvězdičkový komfort pro zvířecí miláčky

Je jasné, že majitelé psů chtějí pro své miláčky jen to nejlepší. Podle toho také vypadá péče o ně. V žádném případě se totiž nespokojí jen s tím, aby čtyřnozí andílci měli v mističce nejvybranější pochoutky.

Pet Spa Harrods

Pes, kočka, papoušek nebo třeba ondatra? V luxusním spa v Londýně je to úplně jedno. Postarají se prakticky o vše, co má pacičky nebo tlapičky. Ve čtvrtém patře známého obchodního domu Harrods na vás dýchne luxusní atmosféra, která si nezadá s nejlepšími „lidskými“ salony. Odborníci si vašeho miláčka přeberou a na ploše přes tisím metrů čtverečních mu nabídnou vše, na co jen pomyslíte. Nebo spíš ještě o něco víc. Protože na některé procedury by ani bujná fantazie nestačila. Největším lákadlem a zároveň specialitou zařízení jsou thalassoterapeutické bahenní lázně nebo borůvkové a vanilkové zábaly. Pokud si nebudete vymýšlet žádné podivné specialty, za stříhání a klasickou péči zaplatíte přijatelných 1900 Kč. Pokud se však rozhodnete pro speciální masáž těla nebo zvířecí reiki, může být tato částka několikanásobně vyšší. A můžete jít ještě dál. Psíkovi můžete nechat nalakovat drápky barvami, které jsou stoprocentně ekologické a antialergické. Můžete si být jisti, že váš miláček se bude mít naprosto královsky.

Kde salon najdete: 87-135 Brompton Rd, Knightsbridge, Londýn

The Benjamin Hotel

Doslova psí ráj najdete i v USA. Luxusní program pro psy „Dream Dog“ se nachází v hotelu The Benjamin. Máte jistotu, že se zde můžete ubytovat jak s malým štěňátkem, tak i se starším psem. Pro zvířecího seniora je zde totiž připravena například ortopedická procedura zaměřena na problémy zad. Na vyžádání vám pro něj personál připraví i speciální ortopedický pelíšek. Ostatně právě personál je největší chloubou hotelu. Dá se říct, že provozovatelé hotelu sesbírali nejzkušenější lidi z celých Států. Vyškolený personál se tak o vašeho psíka postará i ve chvíli, kdy si nedej bože musíte na chvíli odskočit. Navíc, chcete-li mít jistotu, že se opravdu nebude nudit, můžete mu objednat hračky, cukroví, nebo třeba soukromého psychoterapeuta, který pejska zbaví stresu. Toto je v Ney Yorku jedna z nejoblíbenějších služeb nejen pro zvířata, ale i jejich pány.

Kde hotel najdete: 125 East 50th Street, New York

Milestone Hotel

Jestli si chcete být stoprocentně jisti, že je o vašeho psa perfektně postaráno, nemůžete volit jinak než tento pětihvězdičkový psí hotel. Ne nadarmo se o něm hovoří jako o jednom z nejlepších ve městě na Temži. Už na recepci si váš pes musí připadat jako v ráji. Každý totiž dostane speciálně upravený koš s dárky, který je mu připraven na míru. Personál se totiž s majitelem předem domluví, co má konkrétní hafík nejraději. Když páníček nebo panička potřebují, personál psovi vyplní také volný čas. Ten ho také může po dobu nepřítomnosti majitele doprovodit do psích lázní, psího salónu krásy, nebo s ním půjde na nákupy do některého z londýnských butiků s luxusní psí módou a doplňky.

Kde hotel najdete: 1 Kensington Court, Londýn

1 200 000 EUR

Vila v Řecku

více

280 m2 / /

1 750 000 EUR

Vila ve Španělsku

více

559 m2 / 931 m2 / /

1 500 000 EUR

Vila v Chorvatsku

více

400 m2 / 800 m2