Kdo jsme

Časopis Luxusní nemovitosti

Je unikání čtvrtletník zacílený na prezentaci výhradně luxusních nemovitostí, které nabízí stávající realitní trh v rámci České republiky. Magazín cílí na všechny, jimž se zajídá uniformní styl života, a potěší každého milovníka jedinečných architektonických i interiérových řešení.

 

Náklad:

-          10 000 výtisků

Vydání:

-          4 x ročně

Distribuce:

-          Poštou na databázi 5000 potenciálních klientů (generální ředitelé významných firem v ČR,partneři v advokátních kancelářích a auditorských firmách, sportovci, lékaři…), v luxusních stojanech na 100 vybraných exkluzivních distribučních míst

Cena:

-          Zdarma

 

Portál www.luxusní-nemovitosti.cz

Webové stránky www.luxusni-nemovitosti.cz byly vytvořeny s cílem podpořit prodej LUXUSNÍCH NEMOVITOSTÍ v České republice a poskytnout pro to plně profesionální a reprezentativní nástroj. Jde o internetový portál představující aktuální a zároveň ojedinělou nabídku luxusních nemovitostí v České republice. Slouží zároveň jako podpora magazínu Luxusní nemovitosti. Kromě výše uvedeného zde najdete i dvakrát týdně nové články na rozmanitá témata, ve kterých se zaměřujeme na oblasti, činnosti i produkty určené této specifické skupině čtenářů a zájemců o luxusní zboží jako takové. Čtivou formou vás pravidelně seznamujeme s nejžhavějšími novinkami ze světa luxusních automobilů, unikátního českého i světového designu,nejmodernější  techniky, sportu, vytříbené módy, komfortního cestování bez hranic a dalších oblastí.

Cílem webu je:

-          nabídnout ucelený přehled o nabídce luxusních nemovitostí z ČR

-          podpořit prodej luxusních nemovitostí

-          přinést specificky zacílené skupině nejaktuálnější informace ze světa luxusu a všeho, co se jej dotýká

Kreta_vila
1 200 000 EUR

Vila v Řecku

více

280 m2 / /

VISTA ZONA PISCINA 5
1 750 000 EUR

Vila ve Španělsku

více

559 m2 / 931 m2 / /

Zadar_vila2
1 500 000 EUR

Vila v Chorvatsku

více

400 m2 / 800 m2